hakkımızda

Saygan Tasarım’da, farklı tasarımlarla sizleri buluşturmak için keyifle çalışıyoruz. Şu anda Lexon Design, Zipfy ve Oblo markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapıyoruz. Genç bir şirket olarak gelecekte farklı markalar ve bize ait tasarımlarla büyümeyi hayal ediyoruz.

Distribütörlüğünü yaptığımız markalar dışında müşterilerimize web tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik çalışmaları konularında hizmet veriyoruz. Hayallerinizi yaratıcılıkla buluşturabilmek ve bunu en kısa sürede yapabilmek bizim için önemli.

Ebru Saygan, Saygan Tasarım & Patent’i 2013 yılında Antalya’da kurdu. Tasarımlarımız ve fikirlerimizle destek olduğumuz değerli fikrî mülkiyet haklarınızı da Saygan Patent çatısı altında marka, patent ve tasarım tescili yaparak koruma altına alıyoruz.

 

tasarımı çok seviyoruz

ekibimiz

 • Ebru Saygan
  Ebru Saygan
 • Cansu Ekiz
  Cansu Ekiz

markalar

İyi tasarımları seviyoruz. Bizim için iyi tasarım, dış görünüşten ibaret değil. Kullanmayı sevdiğimiz ve günlük hayatı etkilediğini düşündüğümüz ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

LEXON

1991’de yaratıcılık aşkı ile kurulan Lexon, o günden bugüne “Design in Life” sloganıyla, farklı tasarımcılarla çalışarak, tasarım çanta, elektronik, ofis, seyahat ve eğlence ürünleri üretiyor. Her yıl zenginleşen koleksiyonu, en yeni malzeme ve teknoloji kullanımı ile Lexon dinamikliğini koruyor. Lexon’un aldığı tasarım ödüllerini tüm özellikleriyle hak ettiğini söyleyebiliriz.

reddothonor

lexon_babylon_grey__m

ZIPFY

Her yaşa uygun olarak tasarlanan kızak, karda en heyecanlı ve en eğlenceli sürüşler için geliştirildi.
Hafif ve kompakt tasarımıyla Zipfy son derece güvenlidir. Sadece topuklarınızı kullanarak yavaşlayabilir veya durabilirsiniz. Ayrıca zirveden inerken ağırlığınızı istediğiniz yöne vererek harika manevralar gerçekleştirebilirsiniz.
Playdead-8
sayganpatent_logo

SAYGAN PATENT

Saygan Patent, Saygan Tasarım’ın diğer iş kolu. Saygan Patent’le müşterilerimizin fikrî haklarını koruma altına almak için çalışıyor. Marka, patent ve tasarım tescili işlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayarak sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

 • Logo Tasarım
 • Logo Uygulamaları
 • Kurumsal Kimlik Çalışmaları
 • Banner ve Reklam Çalışmaları
 • Web Tasarım
 • Kurumsal Hediye
0