Hayatı farklı kılacak tasarım ürünleri…

2013 yılında kurulan Saygan ile çocuklar, gençler ve yetişkinler için hayatı farklı kılacak hem eğitici hem de eğlenceli oyunlar, oyuncaklar ve tasarım ürünlerini sizlerle buluşturuyor…

Saygan Tasarım

ZIPFY

Zipfy karda en heyecanlı ve en eğlenceli sürüşler için geliştirilmiş, hafif ve kompakt bir kızaktır. Zipfy son derece güvenlidir çünkü sadece topuklarınızı kullanarak yavaşlayabilir veya durabilirsiniz.

Saygan Tasarım

OBLO

OBLO™ tasarım ödüllü, küre şeklinde 3 boyutlu bir zeka oyunudur. OBLO™ taktik ve zekaya dayalı olup her yaşa hitap eder. 4 farklı boyutta ve renkte kürelerin içi içe geçmesiyle geometri ve motor becerilerini geliştirmeyi amaçlar.

lexon_logo

LEXON

1991’de yaratıcılık aşkı ile kurulan Lexon, o günden bugüne “Design in Life” sloganıyla, farklı tasarımcılarla çalışarak, tasarım çanta, elektronik, ofis, seyahat ve eğlence ürünleri üretmektedir. Türkiye’de Lexon’un distribütörlüğünü Saygan Tasarım yapmaktadır.

Saygan Dünya çapında “playful products, smart design” sloganıyla eğitici ve güvenli ürünler üreten Great Circle Works isimli Kanada firmasının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir. Great Circle Works firması Zipfy, Oblo ve Logiq Tower ürünlerinin üreticisidir.

[email protected]

Bize ulaşın

Ürünler hakkında bilgi almak için
bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz:

SOSYAL MEDYA
0